Villas Pasito Blanco

$$$$|Pokaż na mapiePasito Blanco, Hiszpania|
47 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Villas Pasito Blanco
$$$$

Przegląd

Zlokalizowana 5 min spacerem od Playa de Pasito Blanco, Villas Pasito Blanco oferuje gościom basen do zanurzania, basen do nurkowania i solarium.

Lokalizacja

Park rozrywki Holiday World Maspalomas jest 2 km od willi, a Playa Nudista Montaña Arena leży w około 2 km.

Opcje transportu w okolicy obejmują dworzec Cruce Pasito Blanco, w odległości 10-minutowego spaceru.

Pokoje

Willa dysponuje miejscem do siedzenia i miejscem do jedzenia, sofą oraz telewizją satelitarną. Żelazko z deską do prasowania i klimatyzacja zapewniają komfortowy pobyt. Wyposażenie łazienek obejmuje oddzielną toaletę, wannę i prysznic, suszarkę do włosów i ręczniki.

Jedzenie

Goście mają dostęp do kuchni z kuchenką mikrofalową, czajnikami elektrycznymi i lodówką oraz urządzeniem do parzenia kawy/herbaty. Restauacja La Punta znajduje się w odległości spaceru od obiektu oraz oferuje szeroki wybór dań kuchni europejskiej.

Wypoczynek & Biznes

Atrakcje willi obejmują park wodny, salon Lounge i przestronny ogród, a także windsurfing, nurkowanie i wędrówki piesze dla miłośników sportu.

Numer licencji: ESFCTU0000350120001972660000000000000000VV35100014613,VV3510001461

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 15:00-20:30
do 11:00
Udogodnienia
Darmowy prywatny parking dostępny jest na miejscu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w pokojach willi.
Inne informacje
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Willa z 2 sypialniami
  • Maks.:
    4 osób
  • Miejsce do spania:
    Łóżko Queen Size lub 2 łóżka pojedyncze typu Twin
  • Prysznic
  • Prywatny basen

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Darmowy parking
Sprzęt kuchenny

Czajnik

Przybory kuchenne

Klimatyzacja
Telewizja

Telewizor LCD

Zameldowanie/ Wymeldowanie

Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie

Zajęcia sportowe

Piesza turystyka

Wędkowanie

Nurkowanie

Windsurfing

Posiłki/ Napoje

Bar/ Poczekalnia

Stół na świeżym powietrzu

Restauracja

Sport i fitness

  • Windsurfing
  • Nurkowanie
  • Piesza turystyka
  • Kort tenisowy
  • Kręgle
  • Pole golfowe
  • Wędkowanie

Wyżywienie

  • Restauracja
  • Bar/ Poczekalnia
  • Stół na świeżym powietrzu

Udogodnienia dla dzieci

  • Łóżeczka dla dzieci

Rekreacja

  • Basen do zanurzania
  • Plaża
  • Leżaki
  • Park wodny
  • Ogród
  • Solarium
  • Płytki koniec

Wyposażenie pokoju

  • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Kącik dzienny
  • Taras
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie

Łazienka

  • Pralka
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Kuchnia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne

Media

  • Telewizor LCD
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Villas Pasito Blanco

💵 Najniższa cena pokoju 1621 PLN
📏 Odległość do centrum 200 m
✈️ Odległość do lotniska 36.9 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Gran Canaria, LPA

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
Bergantin, 11-12, Pasito Blanco, Hiszpania, 35106
Widok mapy
Bergantin, 11-12, Pasito Blanco, Hiszpania, 35106
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Calle Fragata Vip Boat Excellence
Boat Gran Canaria
400 m
Playa del Cometa
520 m
Restauracja
La Punta
380 m

Opinie o Villas Pasito Blanco

8.8 /10
Świetnie
83 opinii
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Villas Pasito Blanco

Czy willa Villas Pasito Blanco posiada parking na miejscu?
Tak, willa Villas Pasito Blanco oferuje bezpłatny prywatny parking.
Czy willa Villas Pasito Blanco posiada basen?
Tak, willa Villas Pasito Blanco posiada basen do zanurzania.
Czy willa posiada taras?
Tak, willa dysponuje tarasem.
Czy ta willa posiada kuchnię?
Ta willa dysponuje kuchnią.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój